Posted | 0 comments

meble.długie.com.pl

duzy_biust_–_maly_problem.jpg

Większość kobiet narzeka na to, że mają zbyt małe piersi. Jest również dość duża grupa pań, które źle się czują ze swym obfitym biustem i na wiele sposobów starają się go ukryć i optycznie zmniejszyć. W ich przypadku najważniejsze okazuje się być dobranie takich ubrań, które optycznie zmniejszą piersi, ale także wyeksponują ten atut kobiecości. Panie, które mają duże piersi powinny eksponować dekolt, ale bynajmniej nie może to być zbyt wulgarne.

Kobiety, które zostały hojnie obdarzone przez naturę biustem, powinny nosić bluzki, swetry i sukienki które idealnie dopasowują się pod piersiami. Najlepiej, aby dekolt był kształcie litery „V”, gdyż wtedy optycznie zostaje wydłużona szyja, ale również cała sylwetka. Szczególnie polecamy bluzki i sukienki zakładane kopertowo. Co ciekawe również długość rękawów odgrywa ważną rolę, kiedy chcemy „zmniejszyć” biust.

www.hanzeatycki.pl

Najlepsze rękawy sukienek to te o długości 3/4 lub też całkowicie zasłaniające ręce, ale lekko rozszerzone u dołu. Sama sukienka powinna mieć krój litery „A” i kończyć się za kolanami. Jeśli mamy duży biust, nie zakładajmy sukienek, które przy piersiach mają jakieś zdobienia. Tego typu akcenty jeszcze bardziej przyciągają wzrok i mają tendencje do powiększania.

Takie same zasady warto stosować w przypadku bluzek, koszul, topów itd.